Купити бункерні ваги в Україні. Київ

Бункерні ваги

Ваги для ємностей часто використовуються в областях промисловості. Вони дозволяють безперервно визначати вагу великих резервуарів і рівень наповнення. Забезпечують безпечний робочий процес і є хороший варіант контролю продукції. Ваги для цистерн також можуть бути оснащені різними інтерфейсами, щоб використовувати отримані дані зважування для процесів управління або для їх запису.

  • Ваги для зважування ємностей, також інтегруються з системами автоматизації та візуалізації.
  • Датчики встановлені таким чином, щоб на них підтримувалася вся конструкція бункера. Це дозволяє точно вимірювати вагу матеріалу в бункері і, таким чином, полегшує управління складом або контроль виробничого процесу.
  • Можливе додаткове управління клапанами або клапанами і т.д.
  • Крім того, використовувані ваги дозволяють здійснювати зв’язок з основними системами управління виробничим процесом. Використовувані вагові модулі дозволяють підключати бункерні ваги до систем візуалізації і, таким чином, перевіряти стан бункера за допомогою комп’ютера, архівувати дані про зміни ваги і т. Д.

    Також можна автоматично готувати (дозувати), наприклад, суміші, задаючи відповідний рецепт.

    Ми виробляємо бункерні ваги широкого діапазону максимальних навантажень. Ми пропонуємо нові бункерні ваги, а також модернізацію існуючих бункерів.

    Бункерні ваги оснащені різними типами ваговимірювальних приладів, від найпростіших, що відображають тільки вага, до сучасних кольорових графічних сенсорних панелей.