Купити бункерні ваги в Україні. Київ

Бункерні ваги

Ваги для ємностей часто використовуються в областях промисловості. Вони дозволяють безперервно визначати вагу великих резервуарів і рівень наповнення. Забезпечують безпечний робочий процес і є хороший варіант контролю продукції. Ваги для цистерн також можуть бути оснащені різними інтерфейсами, щоб використовувати отримані дані зважування для процесів управління або для їх запису.

Ваги для зважування ємностей, також інтегруються з системами автоматизації та візуалізації.

Датчики встановлені таким чином, щоб на них підтримувалася вся конструкція бункера. Це дозволяє точно вимірювати вагу матеріалу в бункері і, таким чином, полегшує управління складом або контроль виробничого процесу.

Можливе додаткове управління клапанами або клапанами і т.д.

Крім того, використовувані ваги дозволяють здійснювати зв’язок з основними системами управління виробничим процесом. Використовувані вагові модулі дозволяють підключати бункерні ваги до систем візуалізації і, таким чином, перевіряти стан бункера за допомогою комп’ютера, архівувати дані про зміни ваги і т. Д.

Також можна автоматично готувати (дозувати), наприклад, суміші, задаючи відповідний рецепт.

Ми виробляємо бункерні ваги широкого діапазону максимальних навантажень. Ми пропонуємо нові бункерні ваги, а також модернізацію існуючих бункерів.

Бункерні ваги оснащені різними типами ваговимірювальних приладів, від найпростіших, що відображають тільки вага, до сучасних кольорових графічних сенсорних панелей.

(Русский)