(Українська) Купити Чеквейер, конвеєрні ваги в Україні. Київ

Чеквейер

ПРИЗНАЧЕННЯ АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ВАГИ:
– Визначити вагу продукту, що рухається по конвеєру
– Відбракувати продукт за критеріями: надіявся / перевага

Промислові чеквеери (динамічні ваги) конвеєрного типу серії призначені для контролю ваги продукції, що йде по конвеєру. Вимірювання ваги відбувається в динаміці, не зупиняючись. Шляхом безлічі вимірів під час руху продукту по ваговій осередку, контролер обчислює значення маси за певним алгоритмом. У разі відповідності ваги заданому діапазону продукт проходить далі по конвеєру, в разі відхилення від норми система відбраковування видаляє продукт з лінії відповідним цьому пристрою способом. Звіт про виробничий цикл зберігається в пам’яті чеквеера, звідки потім може бути вилучено в облікову систему підприємства або на знімний USB носій.

Також чеквеери можуть виконувати функцію вимірювання маси продукту в динаміці і передачі цієї інформації на принтер. Через відповідний порт (RS-232, Ethernet) чеквеер можна підключити до принтера / апплікатору і передавати інформацію про масу продукту для подальшого нанесення етикетки.

Чеквеери можуть бути виконані в різних комбінаціях і комплектаціях в залежності від Ваших потреб завдяки чому ці системи можна легко інтегрувати в Вашу виробничу лінію не порушуючи її технологічність і автоматизацію.

За детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців.

(Русский)