Ножичний і консольний гідравлічний підйомник: що краще?
Для того, щоб підібрати підходящий гідравлічний підйомник, треба знати, які саме завдання він повинен буде виконувати. Наприклад, для транспортування європалет не знадобиться платформа зі стороною майданчика 4 метри. Тому перш, ніж купити гідравлічний підйомник у нас на сайті, визначте його основні вихідні дані:
- вантажопідйомність,
- розмір платформи для навантаження,
- висота підйому.
Порівняння консольних і ножичних підйомників
Для того, щоб визначитися з вибором, потрібно знати, чим відрізняються консольні гідравлічні підйомники від ножичних підйомників, а також плюси і мінуси цих конструкцій в різних ситуаціях.
Для важких (понад півтори тисячі кілограмів) і габаритних вантажів буде правильно замовити ножичний підйомник. Аналогічно цей варіант є оптимальним рішенням у тому випадку, якщо висота підйому до 3 метрів. Висота підйому завантажувального столу залежить від довжини платформи і кількості використовуваних ножиць. При цьому бажано, щоб ножиць було не більше трьох, адже зменшується довговічність через просідання платформи при завантаженні та розвантаженні у верхньому положенні.
Ножичний підйомник може в звичайному режимі піднімати до 6000 кг при платформі до 4 х 2,4 метра з максимальною висотою підйому 7 метрів. У консольних моделей немає прив’язки розміру платформи до висоти підйому, тому має сенс використовувати це обладнання для підйому до 1500 кг з квадратної платформою зі стороною до 1,8 м і підйомом не більше 6 метрів. Як правило, їх застосовують для підйому європіддонів на висоту не більше 1-2 поверхів. Ножичний підйомник встановлюють з упором на дно приямку, тому навантажувальні і розвантажувальні роботи можуть проводитися з 4-х сторін.
Консольні моделі монтуються до несучої стіни, тому підхід для вантажних робіт здійснюється тільки з 3-х сторін. Не варто забувати, що монтаж консольних моделей вимагає враховувати розмір шахти: в ній встановлюється несуча рама розміром від 15 до 30 см (залежить від конструкції пристрою), що забирає корисний простір.
Розрахунок глибини приямка здійснюється, виходячи з потрібної висоти підйому вантажу і кількості ножиць. Тут спостерігається пряма залежність: чим більша на виробництві або складі потрібна висота підйому, тим більше повинно бути ножиць у підйомника. А вони, у свою чергу, в складеному стані, також займають місце в приямку.
Консольний підйомник виручає в тих випадках, коли неможливо зробити глибокий приямок через грунтові води або це нереально в принципі (наприклад, несуча плита): оптимальний рівень його установки – від 10 до 20 см. Якщо неможливо поглибити поверхню навіть на сантиметр, можна надбудувати невеликий пандус.
Швидкість руху і витрати на експлуатацію
Консольні моделі рухаються зі швидкістю 0,15 м / с, а ножичні гідравлічні підйомники – 0,1 м / с. Якщо висота підйому не буде перевищувати 3 метри, дешевше у використанні буде ножичне обладнання. Все, що понад 4 метри, – консольне.
Де можна купити консольні і ножичні підйомники?
Компанія Підйомні технології пропонує вам ознайомитися з великим каталогом продукції від кращих виробників. У нас ви можете замовити і купити різні моделі, які ми підберемо під вимоги вашого підприємства за вантажопідйомністю, висотою, переміщенням вантажу та іншими параметрами.
Скористайтеся нашим інтернет-магазином для зручного пошуку товарів. Що стосується труднощів, до ваших послуг онлайн-чат, де професійні консультанти зможуть відповісти на всі питання про обладнання.