Купити Гідравлічний підйомник для складу в Україні

Гідравлічний підйомник

Ножичний
Вантажопідйомність - до 20,0 т
Висота підйому - до 10,0 м
Висота платформи в нижньому положенні - 0,5 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с
Консольний
Вантажопідйомність - до 10,0 т
Висота підйому - до 12,0 м
Висота платформи в нижньому положенні - 0,2 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с

Ножичний і консольний гідравлічний підйомник: що краще?

Для того, щоб підібрати підходящий гідравлічний підйомник, треба знати, які саме завдання він повинен буде виконувати. Наприклад, для транспортування європалет не знадобиться платформа зі стороною майданчика 4 метри. Тому перш, ніж купити гідравлічний підйомник у нас на сайті, визначте його основні вихідні дані:

 • вантажопідйомність,
 • розмір платформи для навантаження,
 • висота підйому.

Порівняння консольних і ножичних підйомників

Для того, щоб визначитися з вибором, потрібно знати, чим відрізняються консольні гідравлічні підйомники від ножичних підйомників, а також плюси і мінуси цих конструкцій в різних ситуаціях.

Для важких (понад півтори тисячі кілограмів) і габаритних вантажів буде правильно замовити ножичний підйомник. Аналогічно цей варіант є оптимальним рішенням у тому випадку, якщо висота підйому до 3 метрів. Висота підйому завантажувального столу залежить від довжини платформи і кількості використовуваних ножиць. При цьому бажано, щоб ножиць було не більше трьох, адже зменшується довговічність через просідання платформи при завантаженні та розвантаженні у верхньому положенні.

Ножичний підйомник може в звичайному режимі піднімати до 6000 кг при платформі до 4 х 2,4 метра з максимальною висотою підйому 7 метрів. У консольних моделей немає прив’язки розміру платформи до висоти підйому, тому має сенс використовувати це обладнання для підйому до 1500 кг з квадратної платформою зі стороною до 1,8 м і підйомом не більше 6 метрів. Як правило, їх застосовують для підйому європіддонів на висоту не більше 1-2 поверхів. Ножичний підйомник встановлюють з упором на дно приямку, тому навантажувальні і розвантажувальні роботи можуть проводитися з 4-х сторін.

Консольні моделі монтуються до несучої стіни, тому підхід для вантажних робіт здійснюється тільки з 3-х сторін. Не варто забувати, що монтаж консольних моделей вимагає враховувати розмір шахти: в ній встановлюється несуча рама розміром від 15 до 30 см (залежить від конструкції пристрою), що забирає корисний простір.

Розрахунок глибини приямка здійснюється, виходячи з потрібної висоти підйому вантажу і кількості ножиць. Тут спостерігається пряма залежність: чим більша на виробництві або складі потрібна висота підйому, тим більше повинно бути ножиць у підйомника. А вони, у свою чергу, в складеному стані, також займають місце в приямку.

Консольний підйомник виручає в тих випадках, коли неможливо зробити глибокий приямок через грунтові води або це нереально в принципі (наприклад, несуча плита): оптимальний рівень його установки – від 10 до 20 см. Якщо неможливо поглибити поверхню навіть на сантиметр, можна надбудувати невеликий пандус.

Швидкість руху і витрати на експлуатацію

Консольні моделі рухаються зі швидкістю 0,15 м / с, а ножичні гідравлічні підйомники – 0,1 м / с. Якщо висота підйому не буде перевищувати 3 метри, дешевше у використанні буде ножичне обладнання. Все, що понад 4 метри, – консольне.

Де можна купити консольні і ножичні підйомники?

Компанія Підйомні технології пропонує вам ознайомитися з великим каталогом продукції від кращих виробників. У нас ви можете замовити і купити різні моделі, які ми підберемо під вимоги вашого підприємства за вантажопідйомністю, висотою, переміщенням вантажу та іншими параметрами.

Скористайтеся нашим інтернет-магазином для зручного пошуку товарів. Що стосується труднощів, до ваших послуг онлайн-чат, де професійні консультанти зможуть відповісти на всі питання про обладнання.

  Замовити підйомник

  Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
  протягом декількох хвилин

  Гідравлічний підйомник в Україні

  Надійність, універсальність вантажопідйомного гідравлічного обладнання розширила сферу його застосування. Сьогодні зовсім не складно купити гідравлічний підйомник в Україні, Києві, Львові, інших містах. Техніка вирізняється конструкцією, призначенням та потужністю. Найбільш поширені:

  ТОВ "Підйомні технології" спеціалізується на виробництві високоякісної спецтехніки різної вантажопідйомності. Інтернет – магазин компанії пропонує якісні консольний та ножичний підйомник гідравлічний за найкращою ціною.

  Принцип функціонування та особливості конструкції

  Міцна металева конструкція за допомогою високотехнологічної системи важелів і гідроциліндрів переміщує платформу з вантажем вертикально.

  Механізм електрогідравлічного підйомника приводить в дію привід, підключений до звичайної мережі змінного струму. Внизу або на самій платформі розташований пульт управління, в деяких моделях передбачений дистанційний варіант. У разі виникнення непередбачуваної перешкоди, попаданні сторонніх предметів під платформу рама безпеки негайно зупинить рух.

  Для забезпечення безпеки персоналу, збереження товару передбачені:

  Якісно виготовлена перевантажувальна техніка здатна одночасно піднімати товари вагою 0.5 - 10 тонн на висоту до 12 метрів.

  Чому варто обрати гідравлічний підйомник?

  Серед існуючих підйомних механізмів перевірені часом гідравлічні пристрої, займають особливе місце. Їх довгострокове практичне використання свідчить про безперечні переваги:

  Кожен гідравлічний підйомник в інтернет - магазині "Підйомні технології" піддається випробуванням, повністю відповідає встановленим державним нормам, має сертифікат якості.

  Здійснюємо продаж і доставку гідравлічних підйомників по всій Україні: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.