Купити Вантажний ліфт, вантажний підйомник в Україні

Вантажні підйомники

Вантажопідйомність - 6 т
Висота підйому - 11 м
Висота платформи в нижньому положенні - 0,2 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с

Вантажні ліфти для складу, магазину

Вантажні ліфти- підйомники – це спеціальні механізми, які здійснюють переміщення вантажу в горизонтальній або вертикальній площині. Несуча опора виконує роль спрямовуючих, якими рухається платформа. Вантажний ліфт використовується на всіх виробництвах, складах і інших підприємствах, де потрібно переміщати великий і важкий вантаж.

Для яких підприємств варто замовити вантажний ліфт:

для складу або оптової бази,

великого супермаркету, де відбувається постійне переміщення габаритних товарів.

Практично всі сучасні вантажні підйомники для складу оснащуються захисними системами і датчиками. На кожному рівні встановлюється власна керуюча консоль. Якщо ліфт монтується в шахту, є можливість установки спрямовуючої, яка не дасть розхитати платформу під час переміщення вантажу. Компанія Підйомні технології рекомендує додатково купити і поставити дверцята з кінцевими вимикачами, що не дають запустити ліфт, якщо дверцята відчинені.

Максимальна висота підйому ліфта залежить від ходу гідроциліндрів. Процес переміщення автоматизований. Як тільки досягнуто потрібного рівня (висоти), спрацьовують датчики кінцевих положень, що зупиняють привід.

Замовлення вантажних підйомників в компанії ПТ

Наш інтернет-магазин – це великий каталог різних моделей вантажних ліфтів, які випускаються з європейською якістю за українськими цінами. Співпрацюючи безпосередньо з виробниками, ми поставляємо клієнтам кращі рішення для їхнього бізнесу з переміщення вантажів з урахуванням особливостей проекту.

Чим відрізняється продукція ПТ від аналогічних пропозицій інших компаній:

вам не треба реєструвати і юридично оформляти малі вантажні ліфти,

є можливість розробки індивідуальної моделі під конкретний проект,

гарантія від виробника на якість продукції, що супроводжується сертифікатами,

комплектуючі в обладнанні європейського виробництва.

На нашому сайті ви можете залишити заявку в онлайн-формі або зв’язатися з нами за контактними телефонами. Ми виконуємо повний цикл робіт – від підбору оптимальної моделі до проведення пусконалагоджувальних робіт, тому наші клієнти отримують своє замовлення з виконанням «під ключ».

Телефонуйте нам або залишайте повідомлення на сайті, і представник компанії зв’яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.

    Замовити підйомник

    Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
    протягом декількох хвилин