Купити Кантувач для рулонів металу в Україні

Кантувач

Вантажопідйомність - 10т
Швидкість кантування - от 20 до 50 с
Кут кантування - 90º
Напрямок кантування вантажу - в обидві сторони
Температура експлуатації - -40°С +40°С
Тип приводу - гідравлічний
Висота підйому - до 10 м

Кантувач для металу з доставкою по Україні

Для захоплення і маніпуляцій з різними видами металевих пластин та елементів зі сталі застосовується кантувач для металу. За допомогою цього пристрою змінюється просторова орієнтація об’єкта шляхом повороту на потрібний рівень по горизонтальній осі. Кантувачем для заліза можна змінити центр ваги вантажу, використовуючи для цього механічний або ручний привід.

Дане обладнання часто повертає виріб на 90° і 180°, полегшуючи тим самим подальшу роботу з вантажем при переміщенні, монтажі, складанні та інших маніпуляціях.

стаціонарні кантувачі

У нашому каталозі ви можете замовити і купити кантувач стаціонарний книжкового типу, що є найпоширенішим видом.

Він використовуються на металообробних виробництвах для кантування рулонної сталі, дротяних бухт, штрипсів. Поворот на 90° дозволяє зробити зручний підхід вантажозахоплювальними пристроями для подальших маніпуляцій. У наших моделях використовується гідравлічний привід, більш зручний і потужний, ніж електричний. До того ж він економічніший.

Деякі люди називають мінусом вагу підлогового кантувача. Але саме завдяки їй кантувач може працювати з вантажами великої маси і залишатися стійкими. Гідравлічний привід забезпечує високу швидкість роботи, тому такий кантувач для сталі оптимально купити для використання на ділянках з великим оборотом продукції.

Підберіть кантувач для металу в каталозі ПТ

Компанія Підйомні технології допоможе вам в підборі оптимальної моделі, що підходить за всіма параметрами і оборотам вашого виробництва. Крім рулонів сталі, наші кантувачі можуть працювати з вантажами циліндричної форми, перекидаючи їх, завдяки чому їхнє застосування є універсальним.

Якщо ви хочете підвищити ефективність і безпеку вантажно-розвантажувальних робіт, замовте кантувач в нашому інтернет-магазині. На сайті є форма зворотного зв’язку, через яку ви можете залишити замовлення або задати питання. Доставимо товар в будь-який куточок України власною логістикою.

    Замовити підйомник

    Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
    протягом декількох хвилин