Купити Міжповерховий підйомник, гідравлічний в Україні

Міжповерховий підйомник

Консольний
Вантажопідйомність - до 10,0 т
Висота підйому - до 12,0 м
Висота платформи в нижньому положенні - 0,2 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с
Ножичний
Вантажопідйомність - до 20,0 т
Висота підйому - до 10,0 м
Висота платформи в нижньому положенні - 0,5 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с

Ножичні і консольні міжповерхові підйомники

Для того, щоб швидко переміщати вантаж за рівнями на виробництві, складі або в торгових приміщеннях, потрібно купити міжповерховий підйомник. Це один з найпоширеніших видів обладнання, адже міжповерхова платформа дуже компактна і проста в обслуговуванні.

Її значення важко переоцінити, тому що практично кожен склад або приміщення, де є необхідність переміщення вантажу по вертикалі, комплектується однією з моделей – ножичної або консольної.

Міжповерхові підйомники у Підйомних Технологій

Ми приймаємо замовлення на індивідуальне виготовлення підйомників за необхідними вам параметрами. Висока кваліфікація наших інженерів і проектувальників дозволяє нам виконувати найскладніші завдання. Залишити заявку на зворотний дзвінок можна в нашому онлайн-чаті.

Ми пропонуємо гарантію на всю продукцію виробника, а також установку, проведення пусконалагоджувальних робіт і гарантійне обслуговування. На товари в каталозі є сертифікати якості, що підтверджують відповідність виробів стандартам Держпромгірнагляду України.

Консольні моделі

Вимагають невеликої підготовки перед монтажем і обов’язково – наявність несучої стіни, бо уздовж неї будуть встановлені направляючі стійки, за якими на каретках рухається платформа. Так, конструкція стійка сама по собі, але якщо вам треба буде переміщати важкі вантажі, то краще убезпечити техніку, зробивши її ще більш стійкою.

У деяких випадках вони вигідніші, ніж ножичні моделі, адже не вимагають великої площі для установки. Якщо у вас в розпорядженні всього пара вільних метрів, а підняти вантаж потрібно на кілька поверхів, вам варто купити міжповерховий підйомник консольного типу в нашому інтернет-магазині.

Ножичні моделі

Можуть монтуватися на вулиці або в приміщенні. Дуже часто їх встановлюють в якості альтернативи вантажного ліфта, який більш громіздкий і складний в монтажі. Завдяки зручній конструкції, обладнання можна експлуатувати навіть в умовах невеликої висоти і на найвищому рівні.

Низький рівень шуму, просте управління (персоналу не треба проходити спеціальне навчання) – це причини, за якими ножичні Міжповерхові платформа є одним з найпоширеніших видів обладнання в каталогах відомих виробників.

    Замовити підйомник

    Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
    протягом декількох хвилин