Купити Ножичний підйомник, стіл гідравлічний в Україні

Ножичний підйомник

Вантажопідйомність - до 20,0 т
Висота підйому - до 3,3 м
Висота платформи в нижньому положенні - 0,5 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с

Ножичні підйомники від ПТ

Роботи, що вимагають переміщення великих і / або габаритних вантажів, складно уявити без спеціального обладнання. Якщо вам необхідно транспортувати важкий вантаж, рекомендуємо купити ножичний підйомник для роботи з вагою понад 1500 кг.

При підборі оптимальної моделі враховуйте, якого розміру буде гідравлічний стіл, щоб на ньому помістився весь вантаж. Ножиці моделі знайшли своє застосування на складах, виробництві та в промисловості, де виконують функцію своєрідного відкритого ліфта, переміщаючи вантаж по вертикалі.

Особливості монтажу і експлуатації.

Встановлюється гідравлічний стіл- підйомник на підлогу, прикріплений до неї. Причому найчастіше робиться заглиблення з розрахунком на те, що в складеному стані платформа буде врівень з підлогою.

Замовити стандартну або індивідуальну модель ножичного підйомника?

Компанія Підйомні технології пропонує вам переглянути каталог моделей ножичних підйомників у нас на сайті. Ви можете купити підходящу модель, замовивши індивідуальний підйомник з урахуванням:

 • вантажопідйомності,
 • висоти підйому,
 • розміру майданчика,
 • середовища експлуатації та інтенсивності,
 • якщо є – глибину приямка і його розміри.

Завдяки налагодженим партнерським зв’язкам з виробниками підйомників різного типу, ви зможете знайти в особі нашого інтернет-магазину надійного постачальника якісного навантажувального обладнання. На сайті є онлайн-чат для консультації.

Підберіть оптимальну за вантажопідйомністю модель в нашому каталозі, якщо такі особливості ножичних підйомників стосуються вашого випадку:

Найкраще показують свою ефективність в ситуаціях, коли переміщення вантажу йде на невелику висоту, але сам вантаж габаритний і важкий.

 • Ножичні моделі досить швидко піднімаються – 0,1 м/с.
 • Підйомний стіл ножичного типу дешевший, ніж звичайні моделі.
 • Розвантаження і навантаження може проводитися з 4-х сторін, так як платформа відкрита.
 • Ножичні моделі можуть піднімати аж до 6000 кг.
 • Оптимальний рівень підйому вантажу – не більше 3 метрів.

Рекомендації щодо обмеження висоти існують не просто так. За необхідності підйому вантажу понад 3 метри знадобиться робити додаткові секції ножиць. Як показує практика, у подібних моделях платформа швидко просідає через вантажні роботи у випрямленому стані ножиць. Просідання тягне за собою необхідність ремонту, що, у свою чергу, робить експлуатацію дорожчою.

  Замовити підйомник

  Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
  протягом декількох хвилин

  Ножичний підйомник в Україні

  Гідравлічний підйомний стіл ножичного типу ефективно застосовується для вертикального переміщення вантажу:

  Купити ножичний підйомник в Україні пропонує компанія "Підйомні технології". Вантажопідйомність запропонованих моделей - від 1,5 до 20 тонн. При виробництві українських агрегатів використовуються італійська гідравліка і високоякісні комплектуючі провідних світових виробників, які забезпечують безвідмовну роботу двигуна, точне регулювання швидкості руху і плавну зупинку платформи.

  Конструкція, особливості і переваги

  Ножичний підйомник влаштований досить просто. Платформа піднімається за допомогою важелів та гідравлічних циліндрів. Під час спуску включення двигуна не потрібне, просто знижується тиск робочої рідини. Завдяки цьому гідравлічна підйомна платформа абсолютно безпечна, адже при раптовій зупинці або пошкодженні завжди є можливість завершити роботу. Для зручності сучасні моделі доповнені:

  Обладнання має ряд переваг:

  Де купити?

  Для придбання якісного обладнання слід звертатись до компаній, які спеціалізуються на підйомному устаткуванні. Досвідчені професіонали компанії "Підйомні технології" підберуть найкращий варіант для виконання запланованих робіт, швидко доставлять, проведуть налагоджувальне тестування, забезпечать гарантійний сервіс.

  Здійснюємо продаж і доставку ножичного підйомника по всій Україні: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.