Купити Підйомник для інвалідів - Сходовий, Похилий в Україні

Підйомник для інвалідів

Вертикальний
Вантажопідйомність - до 300 кг
Висота підйому - до 3,5 м
Висота платформи в нижньому положенні - 0,1 м
Габарити платформи - 1,2х0,8 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с

Підйомники для людей з обмеженими можливостями

Будь-яке цивілізоване суспільство повинне піклуватися про людей з особливими потребами. Саме для них компанія Підйомні Технології пропонує купити ліфт для інвалідів, щоб спростити процес пересування в місцях, де встановлені сходи. Підйомна платформа для інвалідів прийшла до нас з Європи, ставши невід’ємною частиною виробництва багатьох компаній.

Де може бути встановлено обладнання:

 • в будинку,
 • у транспорті,
 • у громадських місцях.

Свобода пересування закріплена конституцією кожної країни світу, тому громадські організації і приватні особи повинні піклуватися про зручність кожної людини, навіть якщо їй необхідно більше уваги і особливі умови. Підйомні пристрої для інвалідів служать для переміщення маломобільних груп.

Існує 3 основних види підйомників:

 • Ножичний підйомник, для вертикального переміщення, гідравлічного типу.
 • Консольний підйомник, для вертикального переміщення, гідравлічного типу.
 • Електричний похилий, для руху по сходах.

Додатково сходові моделі так само діляться на ті, що рухаються прямими сходами, і з вигинами, для яких використовуються вигнуті напрямні.

В інтернет-магазині ПТ ви знайдете всі найпопулярніші моделі, що випускаються надійними виробниками, з якими ми співпрацюємо не перший рік.

Загляньте в каталог нашої компанії і підберіть підйомний пристрій для інвалідів потрібної вам конфігурації. У заявці вкажіть:

 • розмір,
 • висоту підйому,
 • кількість необхідних в програмі зупинок (якщо підйомник електричний),
 • кількість майданчиків,
 • тип приводу для підйому,
 • колір обладнання,
 • додаткові опції і параметри.

Вертикальні підйомники консольного типу

Найпоширеніший вид схожий за дією з ліфтами. Для переміщення необхідно заїхати візком на платформу і потім за допомогою простого управління відбудеться рух по вертикалі на потрібний рівень або поверх. Тут повністю ігноруються східці, сходові прольоти і пороги.

Якщо порівняти з аналогічними підйомниками, то ви знайдете безліч переваг саме в цих моделях:

 • невисока ціна і хороший рівень безпеки,
 • для управління використовується кнопковий або дистанційний пульт,
 • можливість переміщення до 250 кг,
 • займає дуже мало місця,
 • не потребує узгодження для розміщення.

Будь-підйомник цього типу можна спроектувати так, щоб він не заважав архітектурним особливостям будівлі або місця, що відкриває широкі можливості з точки зору поліпшення якості громадських місць без значного втручання в їхній вигляд.

Вертикальні підйомники ножичного типу

Цей інвалідний підйомник дозволяє переміщатися на висоту аж до 2 метрів. Може бути встановлений всередині або зовні будівлі, на приватних об’єктах і громадських. Монтаж здійснюється на вже наявні вхідні групи, не заважаючи їм і не порушуючи привабливий зовнішній вигляд.

Електричний похилий підйомник

Похилий інвалідний підйомник став прекрасною заміною пандусу завдяки відсутності вимог щодо дотримання певного кута нахилу, необхідного для класичних пандусів.

Підходить для установки в будинках, де стандартний ліфт підйомник для інвалідів не може бути змонтований. Механізм руху передбачає установку напрямних на сходовому огородженні, уздовж якого переміщається платформа. Напрямок руху паралельний сходам.

(Русский)

(Русский)

  Замовити підйомник

  Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
  протягом декількох хвилин

  Підйомник для інвалідів в Україні

  Всі люди створені творцем з рівними правами. У нашій країні люди з обмеженими можливостями найчастіше замкнуті в чотирьох стінах, основною перешкодою для їх вільного пересування виявляються звичайні сходи. Подарувати їм шанс адаптуватися до суспільного життя просто – досить купити підйомник для інвалідів. В Україні більше 3 мільйонів осіб не мають такої можливості. Вирішення гострої проблеми знайшли виробники спеціального устаткування. Для організації безбар'єрного середовища пропонуються:

  Як працюють підйомні пристрої для інвалідів?

  Експлуатація обладнання надзвичайно проста. Маломобільні люди не можуть використовувати устаткування самостійно. Людина у візку заїжджає, закриває захисну огорожу і натискає на кнопку. Під дією гідравлічної системи похила, вертикальна підйомна платформа для інвалідів починає рух. Надійність устаткування, його плавний хід, міцне обгороджування, автоматичне закриття дверцят забезпечують повну безпеку, а сучасний ергономічний дизайн – зручність і комфорт.

  Вуличний гідравлічний підйомник для МГН, консольний чи ножичний, довговічний, стійкий до корозії, має антиковзаюче покриття. Пристрій стане в пригоді не лише людям з особливими потребами, а й хворим, літнім людям, молодим мамам, адже дуже зручний для заїзду інвалідних, дитячих візочків до під'їзду.

  Як і де купити?

  Вирішивши придбати електричний інвалідний підйомник, довірте вибір професіоналам, вони підберуть найбільш зручне обладнання. Фірма "Підйомні технології" недаремно заслужила авторитет надійного партнера. Команда висококласних фахівців гарантує:

  При розрахунках закладається не лише найкраща ціна, але і запас вантажопідйомної міцності.

  Багато років суспільство не звертало уваги на незручну проблему, прийшов час стати частиною цивілізованого світу.

  Здійснюємо продаж і доставку підйомника для інвалідів по всій Україні: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.