Купити Підйомник для човна, катерів, гідроциклів в Україні

Підйомник для човна

Вантажопідйомність - до 5,0 т
Висота підйому - до 5,0 м

Чим хороші підйомники для човнів? Захищаємо своє судно

Щоб швидко і безпечно підняти / опустити водне судно, застосовується підйомник для човна, скутера тощо. Підйомники для катерів та інших видів судів являють собою конструкцію консольного типу з декількома (але не менше двох) власниками судна.

Для того, щоб змонтувати обладнання, необхідно підставку ліфта встановити в підводному грунті біля причалу або на спеціально вмуровані палі. Поки судно знаходиться не біля причалу, підйомники для човнів опущені під воду. Коли судно, на яке розрахований підйомник, причалює, обладнання кріплять до кузова водного транспорту, піднімаючи над поверхнею. Висота підйому – приблизно метр і більше, все залежить від висоти причалу.

Як правило, подібну установку використовують в тих випадках, коли необхідно зберегти дорогий кузов або ж надовго залишити свій водний транспорт, захистивши його від прямого контакту з водою. Завдяки тому, що судно не стикається з водою, підйомники для яхт, скутерів і човнів забезпечують:

 • збільшений термін служби водного транспорту,
 • захист кузова від наростання водоростей, потертостей і потемніння,
 • зниження загальних витрат на ремонт, адже несправності траплятимуться рідше,
 • спрощення процесу ремонту, адже в підвішеному стані човен простіше лагодити,
 • пасажирам простіше сходити на борт, який є не нижче причалу, а на одному рівні з ним,
 • також навантаження і подальший спуск на воду зробити простіше, ніж завантажувати речі на хиткий у воді човен.

Крім того, коли судно знаходиться на прив’язі біля причалу в період штормів, при сильному хвилюванні моря або річки навантаження лягає на причал, що негативно позначається на терміні його експлуатації. А якщо судно підняте над водою, воно навантажує тільки ліфт, який розрахований на такий вплив.

Купуйте надійний підйомник у Підйомних технологій

На нашому сайті є фото і технічні характеристики різних моделей, а для консультації при появі труднощів можна використовувати онлайн-чат. Ви можете замовити і купити товар, який сподобався, на сайті або оформити замовлення на підйомники для гідроциклів, човнів тощо по телефону.

  Замовити підйомник

  Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
  протягом декількох хвилин