Купити Підйомник для сміттєвих баків в Україні

Підйомник для сміттєвих баків

Консольний
Вантажопідйомність - до 3 т
Висота підйому - до 4 м
Габарити платформи - 3х2 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с
Ножичний
Вантажопідйомність - до 2 т
Висота підйому - до 5 м
Габарити платформи - 3х2 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с

Підйомники для сміттєвих баків від ПТ – це економічно, гігієнічно і сучасно.

Виконати свою функцію, а саме зібрати сміття і допомогти місту виглядати більш естетично зможуть підйомник для сміття. Це нескладне пристосування є гігієнічним, економічним і безпечним варіантом збирання відходів. Підйомники для сміттєвих контейнерів користуються популярністю біля торгових центрів та інших громадських місць, де необхідна економія місця і створення привабливого вигляду.

Компанія Підйомні Технології пропонує замовити індивідуальний варіант подібної установки, яка легко і швидко монтується нашими кваліфікованими співробітниками.

Переваги використання:

Елегантне рішення нестачі вільного місця, що дуже актуально для міста, яке швидко розвивається, з активною забудовою кожного вільного метра.

Відповідність усім гігієнічним нормам, і навіть більше – сміттєві підйомники прийшли до нас з Європи, де розуміються на хороших рішеннях стосовно гігієни.

Допомагає торговим комплексам, кафе, ресторанам бути більш привабливими, не псуючи вигляд горами сміття.

Економічність полягає в можливості використовувати під землею баки будь-якого розміру, щоб збільшити інтервал між вивезенням сміття.

Завдяки тому, що виробництво передбачає виготовлення верхніх контейнерів будь-якого виду, є можливість зберегти історичне обличчя міста недоторканим, вписавши навіть цю деталь в загальний ландшафт. По суті, верхній сміттєприймач є декоративним, і може бути будь-якого розміру, форми і кольору.

Замовляємо сміттєві підйомники в ПТ

Зберігається сміття під землею в звичних пластикових контейнерах. Ми здійснюємо індивідуальне проектування під особливості місця і ландшафтні вимоги.

Виберіть і замовте вподобану модель в нашому каталозі, а ми доставимо її на Вашу електронну адресу власним транспортом по всій Україні. Якщо у вас виникли питання, до ваших послуг онлайн-чат на нашому сайті. Інтернет-магазин приймає заявки цілодобово – менеджери зателефонують вам у робочий час.

Особливості підйомних платформ

Якщо розглядати систему з точки зору будови, то найголовнішим елементом буде гідравлічний підйомник стійкового або ножичного типу. Зверху він доповнюється ударостійким і захищеним від механічного впливу навісом, на якому встановлюється декоративний сміттєприймач. Підйомники для сміттєвих баків можуть бути оснащені окремою електрогідравлічною системою або підключатися до вже наявної зовнішньої гідролінії.

    Замовити підйомник

    Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
    протягом декількох хвилин