Купити Паркувальний підйомник для авто в Україні

Підйомник паркувальний

Вантажопідйомність - до 10 т
Висота підйому - до 10 м
Габарити платформи - 5,5х2,4 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с

Паркувальний підйомник

В умовах завантаженості міста і використання кожного вільного сантиметра з максимальною користю, автомобільний підйомник стає дійсно геніальним рішенням проблеми.

Автопідйомник дозволяє економічно експлуатувати вертикальний простір, який зазвичай залишається незатребуваним. За допомогою нескладної ножичної установки можна на одне умовне машиномісце поставити кілька автомобілів, розмістивши їх один над іншим.

Де можуть використовуватися такі підйомники:

у невеликих гаражах компаній і фірм,

на відкритій парковці біля багатоповерхівки,

біля великих ТЦ і ТРЦ, у яких іноді навіть підземного паркінгу недостатньо,

у дворі приватного будинку, якщо простір обмежений, а мешканців багато.

До слова, деякі забудовники, що створюють об’єкти еліт-класу, пропонують мешканцям відразу купити автопідйомник для установки біля будинку. Так, це підвищує вартість житла в новобудові, але і значно спрощує процес паркування, економлячи місце, яке можна використовувати з більшою користю, наприклад, для зони відпочинку.

Таких прикладів можна навести безліч, але факт залишається незмінним: цей нескладний, по суті, пристрій чудово справляється із завданням економії місця. При мінімальних вкладеннях на установку за короткий термін ви буквально на порожньому місці створюєте відразу кілька паркувальних зон.

Кілька слів про автопідйомник

Усі види автопідйомників у каталозі нашої компанії Підйомні Технології володіють високими експлуатаційними характеристиками, що роблять їх кращим рішенням для будь-якої ситуації, де потрібно збільшити кількість паркувальних місць.

Захист основних механізмів розрахований на застосування обладнання як в закритих гаражах, так і під відкритим небом.

Оператор надійно захищений від нещасного випадку, адже механізм ізольований від впливу перепаду температур, дощу, снігу та інших природних факторів.

Аварійні ситуації попереджені кількома ступенями захисту, що включає:

механічні замки для стопора платформи у верхньому положенні,

автоматична фіксація платформи на той випадок, якщо різко буде припинена подача електроенергії,

якщо ключ управління з якоїсь причини не спрацьовує, є аварійна кнопка знеструмлення системи,

спеціальний датчик не дасть випадково або навмисно опустити платформу на нижчий автомобіль.

Підйомник для авто має багато подібних пристроїв всередині, прихованих за елегантним корпусом. «Начинка» обладнання покликана забезпечити безпечну експлуатацію з простим принципом роботи, що дозволяє швидко опанувати управлінням.

Переваги покупки у ПТ

Якщо вам потрібен гідравлічний автопідйомник, загляньте на наш сайт – у каталозі представлені моделі цього обладнання. За допомогою нових паркувальних систем ви отримуєте незаперечні вигоди:

збільшення паркомісць з мінімальними витратами,

простий монтаж з невеликою підготовкою місця,

економія завдяки підключенню до 10 підйомників до однієї гідравлічної станції.

Використовувані в усіх моделях спеціальні захисні модулі та механізми забезпечують безперебійну роботу обладнання в будь-яку погоду. Якщо ви не можете вибрати відповідну модель, зверніться до наших консультантів – вони допоможуть вам замовити тип підйомника на ваші вимоги.

    Замовити підйомник

    Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
    протягом декількох хвилин