Купити Кухонний Ліфт, малий вантажний підйомник в Україні

Сервісний ліфт

Висота підйому - 3,5 м
Висота платформи в нижньому положенні - 0,2 м
Габарити платформи - 0,8х0,8 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с

Сервісні підйомники – економія часу і грошей

Якщо в одній будівлі є кілька взаємопов’язаних виробництвом поверхів, кухонний ліфт допоможе налагодити між ними зв`язок і обмін невеликими вантажами. Максимальна вантажопідйомність такої установки – 500 кг, чого достатньо для будь-якого кафе, ресторану або складу. Ліфт для кухні – це загальна назва для невеликих консольних або шахтних підйомників, які значно прискорюють перекидання вантажу з одного рівня на інший.

Конструктивні особливості

Багато в чому завдяки своїй простоті, підйомник для кухні став користуватися популярністю. По суті, це консольний ліфт, адаптований під норми безпеки в закладах громадського харчування. Процес підйому і опускання відбувається плавно, без ривків – це дуже важливо, тому що іноді переміщається готова їжа або тендітний посуд, яким тряска протипоказана.

Кабіна – це металевий модуль, який може бути як прохідним, так і непрохідним зі спеціальними огороджувальними гратами і горизонтальною полицею. Багато компаній, що працюють у сфері ресторанного бізнесу, замовляють у нас два ліфти – для готових страв і брудного посуду. І це не розкіш, а реальна необхідність, яка довела свою ефективність на практиці у сотень і тисяч подібних закладів. До того ж, ці підйомники входять у список покращень, рекомендованих санітарно-гігієнічними нормами в закладах громадського харчування.

Ліфти для готових страв і посуду можуть не відрізнятися один від одного характеристиками. Однак, як правило, кабіна для брудного посуду зазвичай менше, а обробка – простіша.

Замовити підйомник для кухні у ПТ

Компанія Підйомні Технології пропонує моделі сучасних підйомників для кухні за індивідуальним замовленням і типовими проектами. У нашому каталозі ви можете побачити весь модельний ряд з фото і описами.

Якщо ви не знаєте, який варіант вам підходить, скористайтеся онлайн-формою зворотного зв’язку на сайті. Крім того, ви можете оформити покупку в інтернет-магазині в будь-який зручний вам час – менеджер передзвонить для підтвердження замовлення і уточнення деталей в робочий час.

Переваги використання сервісних підйомників:

 • Оптимізація роботи персоналу або його окремих груп, що знаходяться на великій відстані один від одного.
 • Практично миттєве переміщення вантажу, на яке довелося б затратити багато фізичної сили.
 • Займаючи мінімум місця, дає високу ККД за рахунок простоти управління.
 • Не обмежений по висоті – може проходити по вертикалі всієї будівлі.
 • Платформа витримує аж до 500 кг.

Найчастіше сервісний підйомник використовується на кухні, адже саме там важливе своєчасне отримання інгредієнтів для приготування і відправки готових страв для роздачі. Ця модель ліфта найбільше затребувана на підприємствах харчової промисловості та в місцях громадського харчування, де обсяги виробленої їжі вимагають більш досконалого переміщення від точки А до точки В, ніж це може зробити людина.

  Замовити підйомник

  Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
  протягом декількох хвилин