Купити Стійковиий підйомник, гідравлічний в Україні

Стійковиий підйомник

Вантажопідйомність - до 10,0 т
Висота підйому - до 12,0 м
Висота платформи в нижньому положенні - 0,2 м
Швидкість підйому - 0,15 м/с

Стійковий підйомник від Підйомних Технологій

Найчастіше підйомники з платформами застосовуються на складах. Якщо потрібне переміщення невеликого вантажу, досить використовувати одностійковий підйомник (консольний). Якщо ж необхідна велика стійкість і вантажопідйомність, варто звернути увагу на чотири- або двостійковий підйомник.

Подібні конструкції називаються «стійковими» тому, що саме стійки є несучими елементами. Основне навантаження припадає на вертикальну стійку. Для стійкості підставка кріпиться до підлоги спеціальними болтами. Найчастіше збоку ставиться підйомний механізм.

Види підйомників за кількістю стійок

Стандартними варіантами є одно-, дво- і чотиристійковий підйомник. Існують моделі і з великою кількістю, проте вони більш рідкісні і, як правило, виконуються на замовлення за конкретними вимогами. До речі, на нашому сайті ви можете замовити виробництво індивідуального стійкового підйомника, обговоривши нюанси замовлення з нашими інженерами.

Одностійкові моделі

Застосування виправдане на об’єктах, де потрібна компактність і невелика вантажопідйомність. Вантажопідйомність становить до 2т.

Для більшості підприємств досить купити двостійковий підйомник, щоб забезпечити потребу в піднятті вантажів. Моделі на 2 стійки мають платформу. Перед тим, як купити певну модифікацію, визначтеся з максимальною вантажопідйомністю і конструкцією приводу. Середній діапазон вантажопідйомності – від 2 до 8т.

Найчастіше їх використовують при обслуговуванні вантажного транспорту і машин зі зміщеним центром ваги і нерівномірним розподілом по осях. Застосовуються для розтягу і стиснення.

Устаткування на 4 стійки має хорошу вантажопідйомність (більше, ніж у одно- і двостоякових моделей), просте управління і відмінну стійкість. Стандартна довжина – від 4,5 до 5 м.

Який підйомник вам потрібен? Виберемо кращу Стійкомодель від ПТ

Компанія Підйомні технології є дистриб’ютором і надійним партнером декількох виробників стійкових підйомників, тому в асортименті представлені моделі з різною ціновою категорією і експлуатаційними характеристиками. До кожного товару є фото і опис, але якщо залишилися питання, то ви можете задати їх в нашому онлайн-чаті.

    Замовити підйомник

    Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
    протягом декількох хвилин