Рокла з вагами - ТОВ "Підйомні технології"

Рокла з вагами

(Русский)

Ваги-рокла виробництва Підйомні Технології (Україна) – відмінне рішення для складських приміщень, механізм дозволяє переміщати вантаж на європіддоні і визначати його вага. Ваги-рокла використовуються різними підприємствами торгівлі, транспортними компаніями і складами.

Ваги-рокла – це ручний вилочний підйомник (рокла) з вбудованими електронними вагами, що визначають вагу вантажу. Цифровий світлодіодний дисплей має функцію автоматичного економ режиму, що забезпечує збереження заряду батареї протягом довшого часу. Повністю заряджений акумулятор працює без перерви до 60 годин. Живлення ваги можливо не тільки від акумуляторної батареї, а й від мережі.

Ваги-рокла здатні замінити класичні платформні ваги і значно економлять час на проведенні транспортування, навантаження. Також зручно використовувати для всіх вантажів, що перевозяться на палетах і піддонах, ящиків, бочок і т.п.

При зважуванні можна вибирати одиниці вимірювання: фунти, кілограми, грами.

Виробником закладені такі основні функції, як завдання верхньої і нижньої меж зважування (звуковий сигнал), рахунковий режим, підсумовування зважувань, обнулення показань, тарування, оповіщення про перевантаження.

Ваги включені в держреєстр України № У2832-09 і відповідають ДСТУ EN 45501: 2007
Гарантія діє протягом 12 місяців (Гарантійне і післягарантійне обслуговування).