Будівельний підйомник вантажний: щогловий підйомник, фасадний

Висотні будівельні щоглові, фасадні підйомники

(Русский)

(Русский) Двухмачтовые
Вантажопідйомність - (Русский) от 300 до 1000 кг
Висота підйому - (Русский) от 1 до 150 м
Швидкість підйому - (Русский) 5,5 м/мин

Для обслуговування житлових комплексів слід зупинитися на обладнанні, яке забезпечує нові висоти і допомагає прискорити процес роботи в комплексі.

Такими є фасадні (люльки будівельні) і щоглові підйомники.

Фасадні підйомники з електроприводом призначені для оздоблювальних і обслуговуючих робіт на фасадах будівель. У комплект зазвичай входять консолі для підвісу люльки на даху будівлі, переносний пульт управління, канат, кабель, уловлювачі для страховки при обриві вантажного каната, противагу і т. Д.

Устаткування забезпечує підйом одного-двох робочих, будматеріалів та інструменту безпосередньо до місця виконання робіт зовні житлових і нежитлових будівель та споруд.

Зразком фасадного підйомника служить модель LT-11А.

Однопідвісна колиска повинна підвішуватися на одному підйомному канаті і мати один запобіжний канат, у двухпідвісної люльки число цих канатів подвоюється. Однощоглові підйомники зручні для роботи в отворах міжповерхових перекриттів і у внутрішніх шахтах будівлі.

Стійкість підйомників при роботі і при будь-яких маневрах визначається розрахунком, а для виключення розгойдування вони можуть бути обладнані пристроями для опори на спорудження.

Щоглові підйомники за своєю суттю призначені для підняття персоналу або різних вантажів. Встановлюються зовні або всередині будівель і використовуються для підйому різних вантажів в отвори або на поверхи будівель. Являють собою щоглу, яка кріпиться до стіни будівлі.

Також підходять для проведення фасадних робіт і використовуються в якості монтажної платформи. Можуть використовуватися при будівництві будь-якого об’єкта з вертикальною стіною.

По конструкції вантажної платформи вони можуть ділитися на чисто вантажні і на вантажопасажирські. За типом конструкції можна виділити одно-, дво- або трищоглові підйомники. Завдяки такому розподілу можна забезпечити необхідну максимальну вантажопідйомність.

Запросити індивідуальний прорахунок ви можете вказавши свої дані в осередку зворотного зв’язку.

Двощоглові підйомники мають удвічі більшу робочу поверхню і в 2-3 рази більшу вантажопідйомність.Робоча площадка може мати різну конструкцію, в залежності від призначення. Це може бути просто викочування майданчик з низькою гратчастої огорожею з 3 сторін і відкидною панеллю з 4 сторони або, взагалі, без огорожі.

  Замовити підйомник

  Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
  протягом декількох хвилин

  За останній час наші міста стрімко рвуться вгору. Забезпечити безпеку людей і вантажів на таких висотах під силу тільки спеціально розробленим підйомникам. Купити будівельний підйомник доцільно не тільки підприємствам, що споруджують нові будівлі, а й сервісним, ремонтним, кліринговим компаніям. Найбільш раціональними механізмами є:

  Щогловий підйомник

  Для установки механізму не потрібно багато простору. Основний елемент конструкції - щогла, прямокутної або трикутної форми, збирається з модульних секцій довжиною 1.5 м до потрібної висоти. Вона може за допомогою опор кріпитися до стіни або бути самонесущей. Принцип роботи нагадує ліфт. Електродвигун запускає лебідку, яка приводить в рух вантажну платформу.

  Щоглові підйомники бувають двох типів:

  Сучасний підйомник щогловий оснащений електронним пультом управління, автоматичним захисним гальмом.

  Переваги:

  Фасадний підйомник

  Являє собою будівельну люльку, підвішену до встановлених на даху консолей. Кількість консолей залежить від тяжкості планованих вантажів. Конструкція складається з лебідки, трехступенчатого редуктора і електродвигуна. Платформа укріплена міцною рамою, має захисну огорожу, страховку, дворівневу систему гальмування.

  Купити будівельний фасадний підйомник варто тим, хто проводить роботи, що вимагають підняття фахівців, матеріалів і інструменту на висоту до 150 м.

  Ще один вид обладнання, призначеного для транспортування вантажів вгору, вниз рейковий підйомник (домкрат). Основним елементом конструкції виступає грузонесущая рейка, оснащена опорної чашкою. Принцип роботи зрозумілий з другого назви механізму.

  Існує два види рейкових домкратів:

  Рейковий підйомник може використовуватися в вертикальному і в горизонтальному положенні.